بيشتر
1397/3/22 سه‌شنبه در راستای جذب حامیان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ شعب بانک کشاورزی استان رنگ و بوی رضوی می گیرند. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در راستای جذب حامیان جشنواره کتابخوانی رضوی و مشارکت حداکثری با مدیر شعب بانک کشاورزی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، امیرعلی نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با مدیرشعب بانک کشاورزی استان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با هدف جذب حامیان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و مشارکت حداکثری سازمانها و ادارات استانی صورت گرفت، پوسترها و بروشورهای هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی جهت تبلیغ در شعب بانک  ارائه و در خصوص حمایت مالی بانک کشاورزی از این جشنواره بحث و تبادل نظر شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان اظهار داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی به نام هشتمین امام همام علی ابن موسی الرضا(ع) و خواهر گرانقدر ایشان حضرت معصومه(س) متبرک است و هرگونه تعامل و همکاری در خصوص ترویج سبک زندگی رضوی و آشنایی با سیره این خاندان(ع) قطعا مورد عنایت خاصه حضرتش خواهد بود.
وی افزود: حمایت و مشارکت کلیه سازمانها و ادارات در برگزاری باشکوه این جشنواره علاوه بر ترویج فرهنگ کتابخوانی بر رشد معنوی جامعه نیز اثرگذار می باشد.
مدیر شعب بانک کشاورزی نیز ضمن تقدیر از حضور مدیرکل و همراهان وی، این حرکت فرهنگی را ارزشمند ارزیابی نمود و تاکید کرد: بانک کشاورزی علاوه بر تبلیغ در شعب بانک، بر مشارکت کارکنان و خانواده هایشان و همچنین حمایت از هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تلاش خواهد نمود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 57
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما