بيشتر
1397/3/20 يكشنبه با هدف اطلاع رسانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری دیدار کرد. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری در راستای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، امیرعلی نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی با ادریس سالاری مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی با اشاره به آغاز برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: در راستای ترویج فرهنگ رضوی و گسترش کتابخوانی و مطالعه کتابهای مرتبط با سیره ائمه معصومین(ع)، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان زنجان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.
ایشان افزود: قطعا همیاری و مشارکت دستگاههای اجرایی در برگزاری باشکوه  این جشنواره اثرگذار خواهد بود. وی همچنین تاکید کرد جهت مشارکت حداکثری شهروندان و کارکنان سازمانها نیازمند تبلیغات و اطلاع رسانی قوی هستیم.
سالاری نیز در این دیدار ضمن اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی بیان داشت: در راستای انجام رسالت فرهنگی استانداری آماده هرنوع همکاری با اداره کتابخانه های عمومی در خصوص اجرای شایسته این جشنواره هستیم و از ظرفیت تبلیغی و اطلاع رسانی خود در این خصوص و مشارکت کارکنان استانداری در این جشنواره بهره خواهیم برد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 54
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما