بيشتر

1397/3/20 يكشنبه در ماه سراسر نور و رحمت؛ کتابخانه عمومی آیت الله موسوی نشست های نورانی برگزار می کند. کتابخانه عمومی آیت الله موسوی روستای پری در مسجد جامع روستا، نشست روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به همراه کلاس آموزشی نماز برگزار نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، به همت عزیزه حسن خانی مسوول کتابخانه عمومی آیت الله موسوی روستای پری شهرستان ماهنشان، نشست رو خوانی و روانخوانی قرآن کریم و کلاس آموزشی نماز در مسجد جامع روستا برگزار گردید.
در این نشست مسوول کتابخانه ضمن بیان اهمیت و ضرورت مطالعه کتاب بیان داشت: قرآن راه رستگاری را آموزش می دهد و وسیله هدایت انسان از ظلمت به سوی نور است.
وی تاکید کرد 
یکی از مسائلی که در زمینه ی تربیت دینی و معنوی کودکان اهمیت می یابد، شیوه ی آشنایی ایشان با قرآن و پیام های آسمانی و مهمترین فریضه الهی یعنی نماز است، بر همین اساس کتابخانه عمومی آیت الله موسوی در راستای آشنایی کودکان با بزرگترین معجزه الهی؛کتاب قرآن و بهترین موهبت الهی؛ نماز، در ماه سراسر نور و رحمت رمضان در مسجد جامع روستا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی فوق نموده است که با استقبال خوب اعضای کتابخانه و دانش آموزان همراه می باشد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 53
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما