بيشتر

1397/1/27 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی پاسخگویی به سلایق مختلف مطالعاتی از اولویت های اداره کل کتابخانه های عمومی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان با حضور در دفتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی با شهرام طهماسبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و حمایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال گذشته،  ابراز امیدواری کرد این حمایتها و همکاری ها در سالجاری نیز با قوت بیشتر استمرار داشته باشد.
وی با بیان گزارشی از فعالیتها و برنامه های صورت گرفته توسط اداره کل کتابخانه های عمومی، تاکید کرد: اولویت اداره کل کتابخانه های عمومی تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به سلایق مختلف مطالعاتی با استفاده از روشها و ابزارهای مناسب و نوین است. در این راستا حمایت های مالی، برنامه ریزی صحیح و استفاده بهینه از امکانات موجود می تواند مسیر رسیدن به این هدف را هموارتر نماید.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی بیان داشت: سیاست های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در راستای پویایی درون سازمانی و ارتقای تعاملات مناسب با دیگر سازمانهاست.
طهماسبی بیان داشت: کتاب به صورت مکتوب آن به تنهایی جوابگوی نیازهای اطلاعاتی مراجعین نیست و با توجه به علاقه مندی افراد به استفاده از روشهای مختلف کسب دانش و آگاهی، انتظار می رود اداره کتابخانه های عمومی در این راستا علاوه بر پالایش این نیازها، ابزار مناسب جهت پاسخگویی به هرکدام را داشته باشد. دسترسی آسان به کتابهای دیجیتال، کتابهای صوتی، پایگاه مقالات، فیلم های آموزشی و... می تواند در پویایی کتابخانه و جذب اقشار مختلف مردم به سمت کتابخانه ها موثر باشد. اداره کتابخانه های عمومی با طیف گسترده ای از مردم در ارتباط است و باید بتواند با برنامه ها و فعالیت های متنوع، خود را پویا و بروز نگه دارد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 118
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما