بيشتر


1397/1/22 چهارشنبه جلسه‌ی شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، اولین جلسه‌ی شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان زنجان در فروردین ماه سالجاری با حضور رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، کارشناسان آن اداره و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان در محل کتابخانه عمومی سهروردی برگزار گردید.
در این جلسه، قاسم موحدیان رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان ضمن تبریک سال نو خدمت همکاران، برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی نمود و با اشاره به ساختار سازمانی جدید نهاد کتابخانه های عمومی کشور، شرح وظایف و سلسله مراتب اداری، نکاتی را جهت اطلاع همکاران ارائه داد.
موحدیان در خصوص برنامه ها و فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان شامل: جشنواره اهدای کتاب، فعالیتهای فرهنگی، امور مالی و اداری، نحوه‌ی مبادله، بازیابی و ثبت کتب اهدایی نیز توضیحاتی را ارائه نمود. در ادامه جلسه کارشناسان اداره و مسئولین کتابخانه های عمومی نیز در خصوص مسائل و مشکلات کتابخانه ها به بحث و گفتگو پرداختند و دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه به اشتراک گذاشتند.
در پایان جلسه ضمن جمع بندی مباحث و نظرات مطرح شده، مقرر گردید که نتایج و مصوبات این جلسه به منظور طرح و اجرا در دستور کار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و واحدهای متبوع قرار بگیرد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 251
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما