بيشتر
1396/8/13 شنبه توسط بنیاد علمی آموزشی قلمچی صورت گرفت بیش از 210 میلیون ریال کتب کمک آموزشی به کتابخانه‌های عمومی استان زنجان کانون فرهنگی آموزش وابسته به بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی بیش از 210 میلیون ریال کتب کمک‌ آموزشی به کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، «حسین رحمانی‌زاده» کارشناس منابع این اداره کل، با اعلام این خبر افزود: این میزان کتاب شامل 68 بسته از کتب بنیاد قلم‌چی بود که به 68 باب کتابخانه عمومی در استان ارسال شد.

وی یادآور شد: کتاب‌های ارسالی از جدیدترین کتاب‌های کمک‌ آموزشی بنیاد قلم‌چی است و هریک از بسته‌های ارسالی شامل 12 عنوان کتاب بوده و ارزش ریالی هر یک از این بسته‌ها 3 میلیون و 200 هزار ریال است.

کارشناس منابع اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: این مجموعه از کتاب‌های اهدایی بنیاد قلم‌چی به کتابخانه‌هایی ارسال شده است که در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه سال جاری، درخواست‌های خود را به کانون فرهنگی آموزش ارسال کرده بودند.

گفتنی است، منابع کمک آموزشی از جمله منابع پرتقاضا در کتابخانه‌های عمومی استان زنجان است و در حال حاضر تمامی کتابخانه‌های عمومی استان در بخشی مجزا این کتاب‌ها را در اختیار مراجعان و اعضای خود قرار می‌دهند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 345
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما