بيشتر
1

2

3

4
به همت کتابخانه عمومی الهیه؛ مسجد موسی بن جعفر(ع) میزبان مهمان خراسان شد کتابخانه های عمومی الهیه در راستای تبلیغ و جذب مشارکت عمومی در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، در پایگاه بسیج مسجد موسی بن جعفر(ع) حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، کتابخانه عمومی الهیه در راستای تبلیغ و اطلاع رسانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی فعالیتهای جانبی تبلیغی اجرا نمود تا کودکان با منابع جشنواره آشنا شده و در این جشنواره مشارکت نمایند.

برگزاری نشست معرفی کتاب «مژده گل: قصه هایی از زندگی امام رضا(ع)» و مسابقه نقاشی از کتاب مذکور، حضور در پایگاه بسیج مسجد موسی بن جعفر(ع) و معرفی کتاب «مهمان خراسان» در بین کودکان و برگزاری مسابقه نقاشی از آن، انجام تبلیغات محیطی در کتابخانه و مراکز فرهنگی اطراف آن، تببین حضوری و چهره به چهره جشنواره از جمله برنامه های اجرایی این کتابخانه جهت جلب مشارکت در بخش کودک بود.

شایان ذکر است جشنواره کتابخوانی رضوی برای سه گروه کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال در حال برگزاری است که مسابقه نقاشی از منابع معرفی شده برای مشارکت گروه سنی کودک در نظرگرفته شده است.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 92