بيشتر
1

2
1397/8/15 سه‌شنبه با هدف ارتقای آگاهی های عمومی؛ دوره آموزشی مدیریت بحران در کتابخانه های عمومی برگزار شد دوره آموزشی مدیریت بحران در کتابخانه های عمومی با هدف افزایش آگاهی های عمومی و پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، دوره آموزشی مدیریت بحران در کتابخانه های عمومی طی دو دوره‌ی آموزشی با هدف افزایش آگاهی عمومی، پیشگیری از عوامل حادثه ساز در کتابخانه های عمومی و مدیریت بحران در برابر حوادث غیرمترقبه در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی برگزار شد.
در این دوره آموزشی که برای کلیه کارکنان ستادی، مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی برگزار شد، کاوه حقیقی، مدرس دوره ضمن تبیین اصطلاح بحران و عوامل ایجاد آن در حوادث و سوانح مختلف، به تشریح راههای پیشگیری و مقابله با آن پرداخت.
وی تاکید کرد: یکی از مهمترین عواملی که عواقب بحران را تشدید می کند، فقدان یا ناکافی بودن اطلاعات در مورد خود بحران ها است. در این میان،  آموزش از بهترین شیوه های ارتقای شاخص مدیریت بحران است.
حقیقی ادامه داد: ارتقای آگاهی های عمومی، احساس مسئولیت و جلب مشارکت عمومی در شرایط رویارویی با بحران به منظور کاهش آسیب‌پذیری در دوره پیشگیری از بحران امری ضروریست.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 186