بيشتر
1

2

3
همزمان با ولات با سعادت امام رضا(ع) برگزار شد؛ استقبال گرم کودکان کتابخانه عمومی الزهرا از هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه عمومی الزهرا شهرستان ابهر همزمان با ولادت امام رضا(ع) ویژه مراسمی را جهت حضور فعال کودکان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، در راستای افزایش مشارکت کودکان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابخانه عمومی الزهرا در شهرستان ابهر به مناسبت سالروز میلاد باسعادت امام رضا (ع)، ویژه مراسمی را برای اعضای کودک کتابخانه برگزار کرد.
در این مراسم که با استقبال کودکان همراه بود. بختیاری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ضمن خیرمقدم گویی و تبریک سالروز ولادت امام رضا(ع) به اهداف جشنواره کتابخوانی رضوی اشاره کرد و بیان داشت: حضور پر رنگ کودکان در بخش تصویرسازی و پویش مجازی از بخش های جذاب جشنواره کتابخوانی رضوی است که هر ساله با استقبال خوبی هم مواجه می گردد.
در ادامه برنامه، شخصیت والا و زندگانی امام هشتم علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها برای کودکان حاضر معرفی شد و بخش هایی از دو کتاب معرفی شده در جشنواره، یکی «مژده گل» و دیگری «مهمان خراسان» قصه گویی و شعرخوانی شد.
در پایان نیز کودکان در بخش مسابقه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
گفتنی است؛ هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش کودک با دو روش تصویرسازی و پویش مجازی از منابع معرفی شده، تا 10 مرداد ماه در حال برگزاری است.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 100