بيشتر
1

2

3

4
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه برگزار کرد؛ برپایی ایستگاه نقاشی با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و وجوانان این شهرستان، ایستگاه نقاشی رضوی برپا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، همزمان با دهه کرامت و ایام مبارک ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع)، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان، ایستگاه نقاشی رضوی برپا کرد.
این برنامه که در محل پارک بسیج شهر سلطانیه برگزار شد با استقبال پرشور مردم همراه بود و خانواده ها بهمراه کودکان با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی آشنا شدند.
همچنین کودکان با حضور در نشست قصه گویی و شعرخوانی ویژه جشنواره، قصه ها و اشعار رضوی منابع معرفی شده در بخش کودک را به تصویر کشیدند.
گفتنی است دو کتاب «مژده گل» و «مهمان خراسان» از منابع معرفی شده برای بخش کودک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی است که کودکان رده سنی 4 تا 11 سال می توانند علاوه بر تصویرسازی قصه ها و اشعار آنها، در بخش پویش مجازی نیز شرکت کنند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 100