بيشتر
1
همزمان با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛ دعوت برای مشارکت عمومی از تریبون نماز جمعه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده در راستای تبلیغ و ترویج جشنواره کتابخوانی رضوی با امام جمعه شهر قیدار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، سید مهدی موسوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با هدف ترویج و تبلیغ فرهنگ و سیره رضوی با حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر قیدار دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، ضمن تبیین هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به آمار شرکت کنندگان جشنواره در سال گذشته اشاره کرد و گفت: حضور پرشور عموم مردم در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تجربه موفقی بود که مرهون همکاری همه دستگاه ها و نهادهای فعال در حوزه ی فرهنگی بود که امیدواریم امسال نیز از این ظرفیت بتوانیم نهایت بهره را ببریم.
وی در همین راستا، خواستار همکاری و مساعدت ائمه جمعه سطح شهرستان در خصوص تبلیغ و ترویج جشنواره از طریق تربیون نماز جمعه شد و افزود: تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی هم تبلیغ کتابخوانی بعنوان یکی از مسایل فرهنگی روز کشور و هم تبلیغ آشنایی با سیره و سبک زندگی رضوی است. 
حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهر قیدار نیز در این دیدار از این رویداد فرهنگی استقبال نمود و ادامه داد: همگی در قبال ائمه معصومین(ع) خصوصا امام رضا(ع) تکلیف داریم و باید قدمی هرچند کوچک در راستای اعتلای فرهنگ رضوی برداریم.
وی اظهار داشت: مصلاهای نمازجمعه محل اجتماع و تبادل نظر است و باعث پویایی اجتماعی می گردد. مردم در این مصلاها از بسیاری اخبار و رویدادهای مهم اطلاع می یابند.
ایشان تاکید کرد: تریبون نماز جمعه، محل اطلاع مردم از اتفاقات سیاسی و دینی روز است و این رویداد فرهنگی مذهبی را از همین طریق اطلاع رسانی خواهیم نمود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 93