بيشتر
1

2
1397/8/10 پنجشنبه با هدف برررسی راههای مشترک همکاری صورت گرفت؛ دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با روسای جدید آموزش و پرورش و اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با روسای جدید آموزش و پرورش و اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با هدف هم افزایی در ترویج کتابخوانی و بررسی همکاریهای مشترک دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، با هدف هم افزایی در امر ترویج کتابخوانی و بررسی راه های مشترک همکاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با روسای جدید آموزش و پرورش و اوقاف و امور خیریه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدارها؛ بختیاری ضمن تبریک انتصاب، بر لزوم افزایش همکاریهای سازمانی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و برگزاری برنامه های مشترک کتابخوانی تاکید کرد.
وی ضمن تشریح فعالیتهای کتابخانه های عمومی بر مشارکت آموزش و پرورش در برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی طبق تفاهم نامه فی مابین اشاره کرد و خواستار اجرای ویژه برنامه‌های هفته کتاب در مدارس شهرستان ابهر شد.
داود معروفخانی، رئیس اداره آموزش و پرورش ابهر نیز بر تشکیل ستاد هفته کتاب در آموزش و پرورش و برنامه ریزی منسجم برای این هفته تاکید کرد.
در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین فخرالدین خدابنده لو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابهر نیز ضمن حمایت از فعالیتهای فرهنگی و عام المنفعه، موضوع نقل و انتقال زمین موقوفه کتابخانه مرکزی ابهر مطرح و بررسی شد و مقرر گردید با حضور کارشناس استان نسبت به نقل و انتقال زمین و تنظیم قرارداد جدید واگذاری به کتابخانه های عمومی اقدامات لازم صورت گیرد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 122