بيشتر
1

2
1397/6/20 سه‌شنبه در بازدید از کتابخانه عمومی امیرکبیر؛ بخشدار مرکزی شهرستان ابهر از فعالیت های کتابخانه حمایت کرد بخشدار مرکزی ابهر با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر روستای عمیدآباد، از فعالیت های فرهنگی و آموزشی کتابخانه حمایت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، علی عسگری، بخشدار مرکزی شهرستان ابهر به همراه محمدکاظم حبیبی رییس شورا و مهدی دودانگه دهیار روستای عمید آباد از کتابخانه عمومی امیرکبیر بازدید کردند.
بخشدار و همراهان وی ضمن آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه، از نزدیک در جریان روند برگزاری فعالیت های جانبی و کلاسهای آموزشی کتابخانه قرار گرفتند و از نمایشگاه آثار هنرجویان نیز بازدید کردند.
عسگری ضمن تقدیر از زحمات مسئول کتابخانه جهت برگزاری کلاسهای فوق برنامه و تلاش در جهت بهبود کیفیت زندگی و بالابردن سطح یادگیری و مطالعه در روستای عمیداباد، از برنامه های اجرایی استقبال کرد و مبلغ 5000000 ریال را جهت حمایت از این برنامه ها و استمرار آن در دوره های آتی به کتابخانه، اختصاص داد.
گفتنی است کتابخانه عمومی امیرکبیر به منظور غنی سازی اوقات فراغت بانوان و دختران نوجوان روستا و با هدف کارآفرینی در فصل تابستان، کلاسهای تابستانی شامل: سرمه دوزی، روبان دوزی و چرم دوزی را برگزار می کند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 106